HC Modrý Hrozen,HC Rybníkáři a hosté HC Doksy 2010

2. HC Rybníkáři           1  0  1    2:4

3. HC Doksy 2010         0  0  2    0:12

Komentáře k zápasům z 13.11.2010

1.zápas  HC Modrý Hrozen : HC Doksy 2010

V prvním zápase domácí Hrozni školyli hosty z Doks z produktyvyty.Oba soupeři vstoupyli do zápasu svyžně a ze začátku utkání byli šance na obou stranách a brankáři se měli co otáčet.Po poznávací desetiminutovce , kdy domácí vedli jen 2:0 začali akce Hroznů být přesnější a hra týmu domacích se dala srovnat s hrou sborné v 70 letech kdy válcovala soupeře jako dnes Hrozni  hosty z Doks a v pohodovém tempu navyšovali skóre až na konečných 10:0 pro Modré Hrozny.

2.zápas  HC Rybníkáři Liberec : HC Modrý Hrozen

Ve druhém zápase na sebe narazili tradiční nedělní soupeři a zápas to byl velmi prestyžní jelikož vítěz bral vítězství v mini turnaji.Bohužel se na Rybníkářích projevila nerozehranost a tak se úvod zápasu odehrával spíše v útočném pásmu Modrých hroznů ,kteří pokračovali ve své profesorské hře a rychlýmy přihrávkami a kombinacemi se často dostávali do šancí ,které jsem sice s velkým štěstím a úsilým chytal ,ale jen do 3-tí minuty kdy soupeř tvrdou střelou z mezi kruží vymetl horní roh mé branky,po úvodním  inkasovaném gólu jsme sice zvedli hlavy a soupeře také prověřili v obrané fázy ,ale trest přišel na druhé straně kdy po strojových akcích a přesných střelách soupeř odskočil na 3 golové vedení.tým Rybníkářů stav skóre nutil útočit a tím jsme i vyrovnali hru ,ale dnes nám nebylo přáno přehrát sbornou kamandu a ta nám na konci zápasu zasadila poslední úder v podobě brejku ,který soupeř zakončil střelou mezi betony a stanovil tak konečné skóre zápasu na 0:4.

3.zápas  HC Rybníkáři Liberec : HC Doksy 2010

Třetí zápas dvou poražených týmů nepřinesl v úvodu příliš šancí ,oba soupeři se soustředili na obranu a nechtěli udělat chybu ,která by znamenala vedení soupeře.Nakonec po rychlé rozehrávce v obraném pásmu a přesném pasu na útočnou modrou čáru jsme přečíslili soupeře v útočném pásmu a po kombinaci mezi útočníky tvrdou střelou nad  vyrážečku jsme se ujali vedení a poté kontrolovali hru ,soupeř z Doks si šance vytvářel ,ale narážel na dobře hrající obranu a střely ze střední vzdálenosti jsem pochytal.Když se ke konci zápasu soupeř odhodlal vše vrhnout do útoku a vyrovnat dokázali chybu v obraně útočníci Rybníkářů potrestat a navýšit vedení na 2:0 ,které už jsme si do konce zápasu  pohlídali a soupeře z Doks porazili 2:0 a tím jsme si uhráli 2 místo v mini turnaji.

Modří Hrozni: 6.místo

Přes velkou snahu kapitána se nakonec sešlo na turnaji 8 statečných Modrých Hroznů , v místě konání získali jednoho hráče do svých řad z místních kluků. Přesto nesehranost byla na týmu znát a ztráta z úvodních dvou třetin prvního zápasu ,byla bohužel výkonem ve třetí třetině herně smazána , ale výsledkově už se to nepovedlo a nakonec to stačilo na výsledek 2:5.

Ve svém druhém zápase ve skupině už Modří Hrozni předváděli o poznání kompaktnější výkon a soupeř z německa měl vždy více stěstí a pokaždé v zápase vedl, ale bojovnost Hroznů soupeři dělala potíže a Hrozni nepříznivý vývoj skóre zápasu vyrovnali na 3:3.Nesoustředěnost hráčů Hroznů  na buly ve svém obraném pásmu 30 sekund před koncem zápasu a nepokrytí protihráče mezi kruhy, který svou šanci proměnil stála Hrozny účast v zápase o 3 místo.konečný výsledek 3:4.

tým Modrých Hroznů

Rybníkáři Liberec: 5.místo

V prvním zápase Rybníkářů v turnaji je čekal soupeř ,který ve svém úvodním zápase podlehl hráčům HC Povrly 1:5.

Zápas to byl vyrovnaný a v po první třetině měli Rybníkáři náskok dvou branek 2:0.druhá třetina byla v režii soupeře ,který získával herní převahu a do poloviny třetiny skóre vyrovnal 2:2, a do závěru třetiny dvěma brejky otočil na 2:4.

Ve třetí třetině Rybníkáři nejprve snížili na 3:4 a, při útocích soupeře zachytal i brankář dokázali rybníkáři vyrovnat na 4:4.Tento stav vydržel až do závěru zápasu a rozhodovalo se v nájezdech.Ty však soupeř zvládl lépe v poměru 2:3 a celkově tedy vyhrál 4:5 po sn.

Druhý zápas Rybníkářů z domácím HC Povrly už nebyl tak vyrovnaný a dramatický, domácí tým si rychle vytvořil náskok v úvodní třetině 3:0 a zápas měl jasného favorita.Ten si do konce zápasu ve zbylých třetinách zastřílel a navýšil náskok na konečných 8:0.V tomto zápase jsem tým moc nepodržel a nakonec jsem byl rád jen za 8 gólů.

tým Rybníkářů Liberec

Upravit text

13.ročník Knedlika cup Povrly

Knedlika cup 2012

1.zápas 11:20 hod

Hennersdorf : Rybníkáři  3:2 (1:1,1:0,1:1)

Hratelný soupeř se ,kterým jsme se měli dělit o druhé místo ve skupině a zajistit si tak možnost

v případě výhry hrát zápas o 3 místo.

Úvod utkání nebyl příznivý hned po minutě hry jsme inkasovali a soupeř se dostal do pohody,zpřesněním hry během třetiny jsme si začali vytvářet šance a zápas byl rázem herně vyrovnaný a soupeře jsme dokázali v jeho obraném pásmu i potrápit a střelecky převýšit. To nakonec vedlo k vyrovnávacímu gólu.

Druhá třetina byla o poznání z naší strany lepší ,ale nepozornost v obraně v přemíze snahy vytěžit z tlaku vedoucí gól bohužel vyšla na prázdno!!Zato soupeř pochopil , že mu stačí trpělivě čekat a snasazením své nejšikovnější útočné řady trestat naše chyby.

Za druhou třetinu měl soupeř 3 brejky na našeho brankáře a jeden proměnil a opět otočil skóre na svou stranu.

Z naší strany určitě nejlepší třetina třetí začala bleskovým gólem a vyrovnáním na 2:2.Soupeř byl zaskočen a mi si dokázali vytvořit dost šancí ke skórování bohužel bez gólového zakončení.

To bylo nakonec rozhodující jelikož soupeř hrál chytře,  lákal nás do své třetiny a hrál na brejky.V této třetině si vytvořil tři a hned ten první opět proměnil.Ten byl bohužel rozhodující.

Snaha o vyrovnání byla enormní šancí bylo víc a soupeř se bránil a loby vysílal svého brejkového hráče vstříc našemu golmanovi.Ten už do konce zápasu neinkasoval i díky nepřesnosti soupeře jenže naše vypracované šance končili v rukavici a na chráničích soupeřova brankáře.

Tak se nakonec výsledek už neměnil a soupeř slavil vítězství ,které mu zajistilo druhé místo ve skupině a zápas o třetí místo.

S.Bláboll

Bohužel ani na druhý pokus se nám hratelného soupeře nepodařilo porazit . Tak snad bude šance za rok. Pokusit se zlomit Hennersdorfské prokletí.

2.zápas 13:20 hod

Dynamo Povrly : Rybníkáři  5:0 (3:0,1:0,1:0)

Druhý a poslední zápas turnaje jsme sehráli s domácím týmem a několika násobným obhájcem poháru.

Jelikož sílu soupeře jsme znali byl náš zápas hrán spíše jen o čest a o snaze soupeři vstřelit ,alespoň gól a moc jich nedostat.

Úvod nebyl až tak hororový jak se očekávalo soupeř trpělivě bruslil napadal a čekal na naši chybu, bohužel přišla v páté minutě ,kdy jsme inkasovali poprvé a odté chvíle to už z naší strany byla snaha dohrát zápas se ctí.

Musím uznat, že jste dřeli a nechali na ledě duši bohužel na domácí tým to nestačilo pár šancí v každé třetině jsme si vytvořili jen koncovka bohužel nevyšla a tak soupeř pomalu navyšoval skóre do konečné podoby.Domácí Dynamo potvrdilo svou sílu a uštědřilo nám výprask 5:0.

Přesto jsem na vás amatéry hrdý i přes mé ústní výstupy k výkonu rozhodčích a arogantním poznámkám soupeřových hráčů jsem rád ,že jste utkání dohráli bez šarvátek a s Rybníkářskou bojovností.

Máte můj obdiv a všem co jste se na hřišti potili moc děkuji.