E-mail: Administracewebu:david.kriegler@seznam.cz

Venkovní přátelský zápas : 22.1.2011 (sobota)

12:1 (4:0,4:1,4:0)

:

Dynamo Povrly      :  Rybníkáři Liberec

Máme za sebou přátelský zápas pod širým nebem s týmem HC Dynamo Povrly, které se do roku 2000 účastnilo neregistrované soutěže ledního hokeje. A nutno podotknout, že hokejové návyky a nazbýrané zkušenosti byly na hře soupeře vidět.

Herní převahu měl soupeř už od úvodu zápasu a byl lepší ve všech  herních činnostech, počet tří tréninků v týdnu  byl na sehrannosti domácích patrný a zápas zcela po zásluze vyhráli.

K našemu údivu byl stadion mnohem větší než na, kterém pravidelně hrajeme svá nedělní utkánía bruslit se soupeřem nám sebralo mnoho sil.

I s dalšímy hernímy variantami jsme měli potíže jako s hrou v oslabení tak i s přesilovou hrou tam byl velký rozdíl mezi soupeři.

Již od první buly se do nás domácí pustili s vervou, hned první střela po krásné rychlé kombinaci skončila za mými zády.
Pryč byly naše plány ustát úvodní tlak domácích a neinkasovat moc brzy.

Jelikož nám rychlý gól soupeře svazoval ruce i nohy byla naše hra v první třetině hodně kostrbatá, když se k tomu všemu
přičetla nepřesnost v našich přihrávkách a nedůsledné bránění útočníků soupeře,tak si tým domácích pohodlně vytvořil náskok 3:0.V závěru první třetiny jsem soupeři daroval laciný gól po mém chybném vyjetí a zoufalém rozehrání 4:0.
Tím sem vám rozhodně nepomohl a tento moment se podepsal i na mém výkonu v dalších třetinách. :-(

Ve druhé třetině i díky náskoku, domácí polevili v aktivitě a i my jsme si vytvářeli šance, ale naše střelba nebyla tak přesná a účinná jako soupeřova.
Ten si počkal na naše chyby v obraně a trestal góly.Ve druhé třetině skóroval soupeř sice později, ale skóre už bylo hrozivé 7:0,nakonec jste se dočkali a domácímu brankáři zkazily nulu, jelikož sem dnes týmu moc nepomohl soupeř stačil do přestávky vstřelit další gól na 8:1,a tak také skončila druhá třetina.

Tu třetí třetinu už si oba týmy užívali a více se bruslilo a přihrávalo, byl tu malý rozdíl v přesnosti přihrávek i v zakládání útoků, a tak vytvořené šance proměňoval jen soupeř.Je potřeba zmínit,že větší rozměry hřiště nám v předchozích třetinách vzaly spoustu sil, v závěru zápasu byla na nás znát únava více než na domácích.
Přesto jste obětavě padali do střel a já přispěl pár dobrými zákroky.Přesto to stačilo jen na konečný výsledek výsledek 12:1.

Závěrem vám všem chci poděkovat za účast a i přes odloučení od rodin na 7 hodin, že jste to nevzdali a bojovali do samého konce i přes nepříznivý výsledek.