E-mail: Administracewebu:david.kriegler@seznam.cz

HC RYBNÍKÁŘI  LIBEREC

Rumburk-přáteláky

HC CVIKOV  HC RYBNÍKÁŘI   18:6 (4:1,10:3,4:2)

Na rychlo poskládáný tým vyjel k přátelskému utkání do Rumburka.

Jen 8 hráčů ve dvou třetinách a po zraněnění v úvodu třetí třetiny ,už jen sedm statečných zdorovalo

kombinačně a rychlostně lepšímu soupeři.

Střídání brankářů po třetinách nebylo štastné mladší z dvojce brankářů byl lepší a často v brance čaroval

omluvám se za svůj mizerný výkon ,kterým jsem soupeři umožnil navýšit skóre na rozdíl 10 branek :-( .

HC HADI RUMBURK : HC RYBNÍKÁŘI 10:8 (6:2,4:3,0:3)

Opět doplněný tým Rybníkářů zavítal na přátelský zápas do Rumburka s týmem HADI RUMBURK.

Nakonec se sešlo 10 hráčů a tak i výsledek zápasu byl o poznání lepší než předchozípřátelák s HC CVIKOV.

Jak už se stává tradicí opět nám utekl úvod zápasu a soupeř tohoto hendikepu využil k vítězství v 1.třetině 6:2.

Druhá třetina už z naší strany byla o poznání lepší přesto se po druhé části opět radovali domácí hokejisté.

Když skóre po 40 minutách bylo 10:5 .

Závěrečná třetina byla z naší strany nejlepší zlepšený výkon z druhé části jste korunovali góly v síti soupeře.

ten sice pár akcemi hrozil a šance si vytvářel, ale tentokrát se brankáře nepodařilo překonat.

A tak s vaše úsilí o skorigování výsledku nakonec zastavilo na konečném skóre 10:8 pro domácí tým.